Co: Kde: Okolí: Km Cena od: do:

Všeobecné podmínky ebazar.eu I.1) Za veškeré nahrané fotografie a obrázky zodpovídá osoba, která je nahrála a udává nám ebazar.eu právo fotografie předávat třetím stranám pro účely zobrazení. (Především pro účely sdílení a zvýšení reklamy i Vaší prodávající věci) .

2) Veškeré nahrané fotografie i obrázky byly poskytnuté uživateli a v případě porušení autorských práv nám ihned nahlaste a dané dílo bude do 48h odstraněné.

3) V případě porušování pravidel jsme povinný inzerát odstranit, nebo dokonce uživatele blokovat. (Opakovaná duplikace inzerátů/registrací, neslušný přístup, nepřípustné projevování se, využívání jakékoli chyby).

4) V případě prodeje nelegálně pořízených věcí jako je krádež atp. tak veškeré informace rádi poskytneme policii. V případě odcizené věci nás uživatel může i kontaktovat a můžeme databázi zkontrolovat.

5) Každý inzerát pod neregistrovaným uživatelem má platnost 3 měsíce. Do doby zaplnění databáze i déle. Registrovaný uživatel bude mít lhůtu vždy delší, která se zatím řeší.

6) Topování a veškeré vymoženosti budou v rámci aktivity na ebazar.eu a to do doby neurčité, nebude docházet k zpoplatnění a možností plateb. (očekávat lze v roce 2016).

7) Kontaktovat nás můžete z jakýchkoliv účelů co se vztahuje k ebazar.eu.Informace II.

1) Možnost nahrávat až 30 fotek.

2) Veškeré užívání je zcela zdarma.

3) Možnost na požádání vytvořit firmu/obchod s vlastním jménem i popisem.

4) Za 1 den můžete poslat 5 inzerátů bez ověření emailu v obou variantách.

5) Když vyplníte email v inzerátu, lze mít díky emailu všechny inzeráty na jednom místě.

6) Každý inzerát, který smažete může být znovu obnoven, ale již pouze text a foto. Veškeré další informace jsou skryty.

7) V případě nesouhlasu, že inzerát není fyzicky smazán, lze o to požádat přes kontaktní formulář.

8) Registrovaný uživatel má možnost inzerát nenávratně smazat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace